Шановні пацієнти! Знаючи що, зубний біль немає вихідних, свят, карантину та враховуючи, що "Атланта" є найбільшою приватною стоматологією у місті, ми не можемо повністю закрити наші двері. Тому працюємо в посиленому санітарно-епідеміологічному режимі,відповідно до вимог МОЗ України:

  • клініка буде приймати ургентних пацієнтів з гострим болем та буде надавати невідкладну допомогу за попереднім записом! Запис на прийоми організовано з інтервалами між пацієнтами, для запобігання зайвого контакту;
  • регулярна щогодинна дезінфекційна обробка всіх поверхонь та дверних ручок;
  • всі пацієнти обов’язково! обробляють руки прямо на вході у клініку та вдягають бахіли;
  • простір приймальні організований із забезпеченням безпечної відстані між пацієнтами під час очікування прийому, за цим слідкують адміністратори;
  • якщо у Вас є ознаки застуди, ми просимо утриматись від візиту до часу одужання.

У зв’язку з карантином, клініка на пр. Грушевського, 34 буде закрита. Пацієнтів з гострим болем у посиленому санітарно-епідеміологічному режимі приймаємо за адресою: вул. Гагаріна, 83. Телефони для довідок: +380673841207, +380966514465.

Сподіваємось на Ваше розуміння. Наполегливо просимо дотримуватись рекомендацій МОЗ, мити руки, носити маски та без потреби не виходити з дому. Бережіть себе та своїх рідних.