Коронки на основі оксиду цирконію - це чудова естетика, міцність, надійність, здоров'я та натуральний колір ясен!

Висока естетичність, міцність і біосумісність оксиду цирконію робить його ідеальним матеріалом для протезування передніх і жувальних зубів.

Переваги матеріалу:

  • Безпека для пацієнта. Циркон має хімічні та фізичні властивості, вкрай близькі до кістки. Організм приймає цей матеріал як рідний, алергічних реакцій не буває.
  • Міцність і довговічність. Цирконієві протези мають міцність не менше металокерамічних. Цей матеріал не піддається деформації. Також при появі тріщин він має властивість відновлюватися на молекулярному рівні. Товщина такого каркаса всього 0,4 міліметра - лікарю необхідно менше прибирати зубних тканин при препаровці під такі конструкції.
  • Мала теплопровідність. Зуби під такими конструкціями можуть залишатися живими, і реакція на температурні подразники практично виключена.
  • Бережливе відношення до ясен. При протезуванні металокерамікою - їх край необхідно заводити під ясенний край, щоб не було видно металевий край коронки. У свою чергу - це тягне за собою хронічне подразнення ясен, що переходить в захворювання хронічний гінгівіт. При протезуванні коронками з нового матеріалу - край конструкції зупиняють на рівні ясенного краю, не опускаючись глибше. Ця особливість не викликає реакції ясен, внаслідок чого ясна біля таких конструкцій виглядають абсолютно здоровими.
  • Естетичні характеристики. Коронки з діоксиду цирконію мають прекрасну естетику. Матеріал має оптичні характеристики, які можна порівняти з тканинами рідного зуба, додатково є можливість підфарбовування його під потрібний відтінок, домагаючись відмінної схожості кольору нових протезів з сусідніми здоровими зубами.
  • Цирконієві коронки є прекрасними по всіх основних характеристиках.

На фото робота нашого лікаря Горішного Максима Леонідовича, зубний технік Максимович Святослав.